Våre dyktige medarbeidere

Våre medarbeidere er selskapets viktigste ressurs. Vi er stolte av å ha en stab med dedikerte og kompetente ansatte som ser kundens behov og som vet hvordan utfordringer kan løses. Vi har en kjønns og alderssammensetning som gjør at vi er rike på menneskelig kapital og erfaringsbakgrunn.

Olav Bøhn

Olav Bøhn

Autorisert regnskapsfører

T 52 84 44 66
M 900 35 566
olav@bohn-regnskap.no

Kåre Njål Bøhn

Kåre Njål Bøhn

Dataansvarlig / Aut. regnskapsfører

T 52 84 44 77
M 908 44 444
kaare@bohn-regnskap.no

Kjartan Medhaug

Kjartan Medhaug

Daglig leder / Aut. regnskapsfører

T 52 84 44 67
M 901 09 088
kjartan@bohn-regnskap.no

Astrid Klæhaug Bøhn

Astrid Klæhaug Bøhn

Regnskapsfører

T 52 84 44 69
M 416 16 883
astrid@bohn-regnskap.no

Astrid Helene Rossebø

Astrid Helene Rossebø

Autorisert regnskapsfører

T 52 84 44 68
M 452 78 900
astrid.helene@bohn-regnskap.no

David Våga

David Våga

Autorisert regnskapsfører

T 52 84 44 78
M 976 61 064
david@bohn-regnskap.no

Edel Torland Eng

Edel Torland Eng

Regnskapsfører

T 52 84 44 44
M 901 35 088
edel@bohn-regnskap.no

Einar Langåker

Einar Langåker

Regnskapsfører

T 52 84 44 75
M 952 30 553
einar@bohn-regnskap.no

Guro Hansen

Guro Hansen

Autorisert regnskapsfører

T 52 84 44 68
M 922 48 504
guro@bohn-regnskap.no

Julia Edvardsen

Julia Edvardsen

Autorisert regnskapsfører

T 52 84 44 72
M 472 43 194
julia@bohn-regnskap.no

Lillian Steinkjellå

Lillian Steinkjellå

Autorisert regnskapsfører

T 52 84 44 80
M 416 77 075
lillian@bohn-regnskap.no

Martha Sevik

Martha Sevik

Regnskapsfører

T 52 84 44 64
M 413 40 575
martha@bohn-regnskap.no

Nina Eidsvåg

Nina Eidsvåg

Regnskapsfører

T 52 84 44 71
M 971 71 077
nina@bohn-regnskap.no

Ottar Brekkå

Ottar Brekkå

Regnskapsfører

T 52 84 44 63
M 901 54 998
ottar@bohn-regnskap.no

Renate Lund

Renate Lund

Resepsjon/regnskapsfører

T 52 84 44 71
M 908 28 162
renate@bohn-regnskap.no

Sigrid-Anne Havn Varne

Sigrid-Anne Havn Varne

Regnskapsfører

T 52 84 44 71
M 990 04 048
sigrid@bohn-regnskap.no

Turid Marie Kvilhaug

Turid Marie Kvilhaug

Autorisert regnskapsfører

T 52 84 44 73
M 91 74 91 17
turid@bohn-regnskap.no

Øystein Vigdal

Øystein Vigdal

Autorisert regnskapsfører

T 52 84 44 75
M 909 87 643
oystein@bohn-regnskap.no

Bøhn Regnskap AS Autorisert Regnskapsførerselskap > br@bohn-regnskap.no > Telefon 52 84 44 44
Karmøy: Rådhusvegen 11-13, Pb. 94, 4296 Åkrehamn     Haugesund: Norevegen 4, 5542 Karmsund

Design: GINUNGAGAP / Web: Appex